מילוי קמטים בצידי העיניים

העלמת קמטים בצידי העיניים

קמטים בצידי העיניים – “Crow’s Feet” – הם ממצא שכיח בפנים מזדקנות.

מילוי קמטים בצידי העיניים באמצעות הזרקת בוטוקס יכולה להפחית משמעותית את הקמטים באזור אסתטי חשוב זה ולהעניק מראה צעיר ורגוע.

הקמטים יכולים להיות דינמיים – נראים רק כשמחייכים או סטטיים – נראים גם במנוחה.

אפשר באותו טיפול להחליק את הקמטים הרוחביים מתחת לעפעף התחתון בתנאי שהעור אינו רפויי מדי (“Snap Test”).

לקביעת מועד לטיפול במרפאה שלנו בתל אביב מחייגים ל- 072-3728001 או משאירים פרטים בטופס, ונחזור בהקדם.

שיטות הטיפול שלנו - ללא ניתוח | ללא כאב!

במרפאה של דר’ כלב מבצעים טיפולים לעידון ומילוי קמטים מסביב לעיניים במגוון שיטות: בוטוקס, פילינג בדרגות שונות, וקרמים טיפוליים.

הטיפולים מותאמים לכל לקוח לפי סוג העור, אופי הקמטים, הצרכים של כל מטופל ומטופלת, והיסטוריה רפואית.

תהליך הטיפול

במרפאה של דר’ כלב שלוש שיטות מרכזיות למילוי ועידון קמטים מסביב לעיניים:
בוטוקס – כדי למלא קמטים ולעדנם, נעשית הזרקת בוטוקס נקודתית ומהירה אל מקום בו נמצאים הקמטים.הבוטוקס חוסם את הגירוי העצבי לשריר ומונע בכך את התכווצותו. בוטוקס מרפה את השריר, מעדן את הקמטים הקיימים ומונע היווצרותם של קמטים חדשים. דר’ כלב מזריק את הבוטוקס באמצעות מחט דקיקה, ולאחר מכן מעסה את החומר שנספג בקלות בעור, אל העור שמסביב לעיניים. התוצאה נראית באופן מידי. הטיפול אינו דורש אשפוז ואין צורך בזמן התאוששות.

פילינג – טיפול בפילינג מעדן את הקמטוטים מתחת לעיניים. הטיפול נעשה בדרגות שונות, והוא מתבצע בהתאמה לעור הלקוח והתוצאה המבוקשת. הטיפול נעשה במרפאות והוא טיפול קצר שאינו דורש זמן התאוששות גבוה יותר מיום.

קרמים טיפוליים – טיפול בקרמים מחדש את העור מעלים ומעדן קמטים מתחת לעיניים. הקרמים הטיפוליים במרפאה של דר’ כלב, מכילים חומרים נוגדי חמצון כחומצה אלפא ליפואית, אסטר ויטמין C ,אידבנון ,DMAE ,Q10 וחומרים אחרים הנלחמים באותם רדיקלים חופשיים המזיקים לעור. חומרים אלה יכולים לעצור ואף לתקן את העור הפגום וכך להחזיר את ולהפוך את העור שלנו לזוהר, רענן בעל מראה צעיר במיוחד.

מי מתאים לטיפולים?

עידון ומילוי קמטים מסביב לעיניים, נעשה בשיטות השונות והוא מתאים למטופלים שרוצים להקנות לפניהם מראה צעיר יותר, תוך העלמת קמטים מסביב לעיניים.

קמטים מסביב לעיניים, נקראים גם ‘קמטי הבעה’ וזאת משום שהם נגרמים עם מימיקה והבעות פנים שונות בעיקר מחיוכים וצחוק.

עם זאת, המצב האידיאלי של הפנים הינו חלק או בעל קמטים מעודנים, ולכן הטיפול, שנחשב קל ועדין, מתאים למטופלים רבים, שרוצים לעדן את פניהם בתהליך שאינו מסובך עם זמן התאוששות קצר במיוחד.

היתרונות של ד"ר כלב

ד”ר כלף אלי הוא חבר בעל דיפלומה ב ‘אקדמיה האמריקאית לרפואה אסתטית’ ומקיים קשר קבוע עם חבריה.

כמו כן, משמש כלב, כרופא מטפל מדריך ויועץ למכונים אסתטיים ידועים.

לכן עידון ומילוי קמטים מסביב לעיניים, טיפול נפוץ במיוחד בקרב בני 30 ומעלה, הוא חלק משגרת הטיפולים היומיומיים המוצלחים בקליניקה.

חשוב לדעת

  • קמטים מסביב לעיניים הם תופעה נפוצה במיוחד בקרב אנשים רבים החל מגיל עשרים! קמטוטים לעיתים יכולים לשוות מראה מזמין ונעים שמשתלב בטבעיות עם הפנים, ולכן לא כל הטיפולים נועדו להעלים את הקמטוטים, וזאת כי ישנם טיפולים שרק מעדנים אותם ומשווים להם מראה מדהים.
  • הזרקת בוטוקס היא הפעולה הקוסמטית הנפוצה ביותר בעולם הטיפולים האסתטיים, כיום מיליארדים מעלימים קמטים מסביב לעיניים בשיטה זאת הנחשבת בטוחה ביותר.
  • קמטוטים מתחת לעיניים ניתן להעלים במגוון שיטות, בוטוקס, פילינג חומרים קוסמטיים – מה שנותן יותר אופציות לבחירה אצל מטופלים רבים.

לפני ואחרי הטיפול

לפני
אחרי
חייגו 072-3728001 לבדיקת התאמה לטיפול והתייעצות עם מומחה

שאלות ותשובת

  • ממה עשוי בוטוקס?

  • איך ממלא בוטוקס את הקמטים מסביב לעיניים?

  • האם אפשר להעלים קמטים מתחת לעיניים בלי טיפולי בוטוקס, פילינג וחומרים קוסמטיים?

  • תוך כמה זמן נראה תוצאות הטיפולים?